Wampirzy lifting, czyli jak zatrzymać proces starzenia

Wampirzy lifting, czyli jak zatrzymać proces starzenia

Półki w księgarniach uginają się od książek z gatunku fantastyki naukowej, jednak okazuje się, że treść, która stosunkowo niedawno wydawała się zaledwie wykwitem bujnej fantazji pisarzy, współcześnie przeradza się w rzeczywistość.

Trudno pozbyć się podobnych skojarzeń w zetknięciu z niezwykłą metodą, jaką jest wampirzy lifting. W jaki sposób wykorzystuje osocze bogatopłytkowe http://www.instytutluisa.pl/uslugi/osocze-bogatoplytkowe-wampirzy-lifting/

Właściwości i funkcje krwi są doprawdy imponujące. Ten płyn ustrojowy, który podtrzymuje, a nierzadko również ratuje życie, zadziwia i fascynuje, mimo że na co dzień raczej nie myślimy o tym, że znajduje się w naszych żyłach. Okazuje się, że krew, a właściwie jej składnik, jakim jest osocze bogatopłytkowe, jest w stanie pomóc nam w zachowaniu, a nawet odzyskaniu młodego wyglądu. Jak to możliwe?

Nazwa „wampirzy lifting” może kojarzyć się mylnie i dość makabrycznie, jednak współczesna kosmetologia bynajmniej nie zachęca do dziwacznych praktyk, a tym bardziej ich nie stosuje. Wykorzystanie osocza bogatopłytowego polega na czymś zupełnie zwyczajnym. Na czym? Pierwszy etap to pozyskanie krwi pacjenta – robi się to w sterylnych warunkach, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Kolejny etap to umieszczenie próbki w wirówce laboratoryjnej. W wyniku działania urządzenia płytki krwi oddzielają się od pozostałych składników, a następnie są zagęszczane i umieszczane w osoczu. Uzyskany preparat za pomocą strzykawki wprowadza się do skóry, która zmieniła się ze względu na nieuchronny i bezwzględny upływ czasu.

Wykorzystywanie osocza bogatopłytkowego w przywracaniu skórze młodości to metoda w pełni naturalna i nieinwazyjna, a jednocześnie skuteczna. Efekty dostrzegalne są już po pierwszym cyklu zabiegów – skóra rozświetla się i odzyskuje młody wygląd, ponieważ zmarszczki ulegają spłyceniu i wygładzeniu. Kolejna korzyść to likwidacja przebarwień i ujednolicenie kolorytu. Wykonywanie wampirzego liftingu poprawia również ukrwienie, a także stymuluje produkcję naturalnego kolagenu – białka nadającego skórze jędrność. Co ciekawe, osocze bogatopłytkowe wstrzykiwane w skórę przyspiesza gojenie, dlatego wampirzy lifting wykonuje się również po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, które wymagają użycia skalpela.

Jędrna i sprężysta, a przy tym naturalnie wyglądająca skóra to marzenie wielu kobiet, a także mężczyzn. Postępowanie procesu starzenia zdaje się być nieuchronne, ponieważ tak skonstruowany jest ludzki organizm. Warto jednak mieć świadomość, że istnieją nieinwazyjne zabiegi, dzięki poddawaniu się którym walka z czasem przestaje być beznadziejna i zupełnie nieskuteczna. Co więcej, stosowane metody wcale nie muszą być szkodliwe – wampirzy lifting jest w pełni naturalny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Możliwości współczesnej kosmetologii zadziwiają i – co najważniejsze – w wielu przypadkach pozwalają uniknąć poddawania się bolesnym i inwazyjnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej.