Szkolenia: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i modelowanie ust

Szkolenia: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i modelowanie ust

Organizujemy profesjonalne szkolenia dla kosmetologów i kosmetyczek. Podczas 8-godzinnego spotkania uczestnicy uczą się wykorzystywać kwas hialuronowy w wypełnianiu zmarszczek, a także w modelowaniu ust i nadawaniu im pożądanych kształtów. Kwas hialuronowy to związek organiczny, który występuje w m.in. w ludzkim ciele. Wykorzystuje się go w nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Zastosowanie kwasu usieciowanego daje najtrwalsze rezultaty. Sprężystość i gładkość młodej skóry to wynik obecności dużych ilości wspomnianej substancji. Jej ubytki sprawiają, że powłoka ciała wysusza się, traci sprężystość i zaczynają występować na niej nieefektowne bruzdy. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w pewnym sensie odwraca i opóźnia proces starzenia.

W części teoretycznej kursanci zdobywają wiedzę na temat potencjalnych powikłań, które mogą wystąpić po zabiegu. Inne elementy szkolenia teoretycznego to m.in. przeciwwskazania, protokół zabiegowy czy szczegółowe zalecenia dla pacjentek. Pojawiają się także zagadnienia dotyczącego dezynfekcji i sterylizacji sprzętu oraz stanowiska pracy. W zakres wiedzy zdobywanej w trakcie szkolenia wchodzą również tematy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy w salonie kosmetycznym. Przestrzeganie konkretnych zasad i zaleceń to ochrona tak dla osoby, która poddaje się zabiegowi, jak i dla wykonującego procedurę. Podczas spotkania kursanci dowiadują się również o tym, jak powinno być wyposażone stanowisko pracy, aby można było wykonywać wypełnianie zmarszczek i modelowanie ust. W grupie składającej się maksymalnie z sześciu osób kursanci pracują z usieciowanym kwasem hialuronowym, wypełniając głębokie bruzdy i zmarszczki. Zdobywają również wiedzę (teoretyczną i praktyczną) dotyczącą modelowania i korygowania czerwieni wargowej.

Wykonywanie w salonie kosmetycznym zabiegów, które są bezpieczne i nieinwazyjne, a jednocześnie pozwalają walczyć z czasem i oznakami starzenia, z pewnością ubogaci i uatrakcyjni ofertę. Szkolenie jest organizowane i prowadzone przez profesjonalistów, którzy w przystępny sposób przekazują rzetelną wiedzę: http://szkolenia-kosmetologia.com.pl/wypelnianie-tkanek-kwasem-hialuronowym-oraz-modelowanie-ust/.

Zdrowie, bezpieczeństwo oraz satysfakcja klientów, którzy zgłaszają się do kosmetyczek i kosmetologów – to najważniejsze wartości. Z tego względu program szkolenia jest szeroki. W ciągu ośmiu godzin poruszane są najważniejsze zagadnienia. Rzetelna wiedza jest niezbędna, jeśli chce się świadczyć usługi na najwyższym poziomie.