Salon optyczny XXI wieku

Salon optyczny XXI wieku

Kiedy ostatnio badałeś swój wzrok? Obecnie aż 50% z nas ma problemy z widzeniem a tendencja ta niestety z roku na rok wzrasta. Nawet jeśli nie nosisz okularów warto raz w roku skontrolować wzrok dla zdrowia i bezpieczeństwa. Sieć gabinetów i salonów  optycznych Doktor Marchewka to najlepsi specjaliści i usługi na wysokim poziomie. Jeśli oszczędność do tej pory wstrzymywała cię przed wykonaniem badania wzroku, w tych salonach możesz wykonać je bezpłatnie. Sprawdź, co oferuje Doktor Marchewka.

Bezpłatne badanie wzroku

Nowoczesny salon optyczny to taki, który obok podstawowych usług oferuje możliwość bezpłatnego badania wzroku, w trosce o zdrowie pacjenta. Badanie wzroku w salonach Doktora Marchewki jest niezobowiązujące- oznacza to, że nie musisz być klientem salonu, aby skorzystać z usługi. Do tej pory specjaliści z sieci Doktor Marchewka przebadali już bezpłatnie wzrok ponad 100 tyś Polaków.

Sieć Doktor Marchewka angażuje się w akcje społeczne propagujące podjęcie natychmiastowych działań mających na celu ochronę wzroku Polaków. Jest organizatorem ogólnopolskiej kampanii „Kochasz- Zbadaj”, podczas której zespół specjalistów z sieci Doktor Marchewka oraz Polskiego Instytutu Kształcenia Optyków, przeprowadza bezpłatne badania wzroku, także poza gabinetami- m.in w szkołach podstawowych oraz edukuje społeczeństwo. Podkreślają, że prawidłowe widzenie, to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa, a dysfunkcje wzroku, w znaczący sposób utrudniają prowadzenie aktywnego życia.

Jak wygląda badanie wzroku

Bezpłatne badanie wzroku w salonach Doktora Marchewka jest wykonywane na specjalistycznym sprzęcie najnowszej generacji, obejmuje do kilkunastu różnych testów i może potrwać nawet  60 minut. Jest to badanie optometrystyczne, które ma celu poprawę jakości widzenia i diagnozę wad ukrytych oraz jawnych – takich, które nie wymagają leczenia i mogą być skorygowane dzięki właściwie dobranym okularom. W salonach badania wzroku przeprowadzają dyplomowani optometryści, czyli specjaliści od diagnozowania i korekcji wad widzenia. Po badaniu będziesz mógł dobrać sobie okulary – partnerem firmy jest HOYA, twórca technologii i rozwiązań optycznych najwyższej jakości. Również oprawki są tutaj na najwyższym poziomie – sprowadzane od producentów z Włoch, Skandynawii czy Niemiec, zapewniają Pacjentom szeroki wybór.

Innowacyjny salon optyczny

Doktor Marchewka to bez wątpienia innowacyjny salon optyczny, który obok badania wzroku oferuje wartości dodane swoim Pacjentom. Jednak Polską Nagrodę Innowacyjności 2015 firma dostała za utworzenie własnej szkoły- Polskiego Instytutu Kształcenia Optyków, dzięki czemu stali się jedynym pracodawcą w Polsce, który posiada własną uczelnię i kształci najlepszych specjalistów w zakresie optyki. To doskonałe udogodnienie dla uczniów szkoły, ponieważ obok gwarantowanego zatrudnienia mogą już podczas zdobywania edukacji zdobywać praktyczne doświadczenie w gabinetach i pracować na profesjonalnym sprzęcie optometrystycznym. To również doskonałe udogodnienie dla pacjentów, chcących wykonać w salonie badanie wzroku czy skorzystać z pełnej oferty, ponieważ Pacjent ma pewność, że opiekuje się nim najlepiej wykształcony optometrysta z renomowanej szkoły.