Naturalne sposoby na piękne ciało

Naturalne sposoby na piękne ciało

Każda kobieta marzy o tym, by wyglądać pięknie i młodo. Starzenie się skóry jest co prawda procesem naturalnym, jednak dla żadnej z pań zmarszczki czy zwiotczała skóra nie jest powodem do dumy. Dlatego też by ta walka ze starzeniem się skóry była dla Was lżejsza, powstał innowacyjny kosmetyk oparty o naturalne składniki, dający 100% zadowolenia!

Dlaczego skóra traci swoją jędrność?

Wraz z upływem wieku, skóra człowieka traci jędrność i pojawiają się zmarszczki. Jest to naturalny proces, który polega na systematycznej utracie najważniejszego składnika skóry, jakim jest kolagen. Z wiekiem jego stężenie maleje, czego efektem są uwidaczniające się zmarszczki i utrata jędrności skóry.

Winowajcą jest nie tylko czas…

Niestety do degeneracji skóry przyczynia się nie tylko nieubłaganie płynący czas, ale także nieodpowiednia jej pielęgnacja. Wiele kobiet stosuje kremy, które nie są przeznaczone dla ich typów skóry. Badania wykazują, że zaledwie 40% ankietowanych wie jaki ma typ skóry i stosuje odpowiednio dobraną pielęgnacje. To zatrważające dane, ponieważ niewłaściwe natłuszczanie czy nawilżanie jest właśnie pierwszym czynnikiem przyczyniającym się do degeneracji skóry.

Zła dieta

Aby wyglądać pięknie i zdrowo, należy również zdrowo się odżywiać. Nieodpowiednia dieta ma także wielki wpływ na to, jak wygląda nasza skóra. Odpowiednie odżywienie oraz nawilżenie od wewnątrz jak i od zewnątrz jest niezwykle ważne w procesie starzenia się skóry. Jeśli zadbasz o prawidłową dietę i będziesz stosować odpowiednie kosmetyki, z pewnością zatrzymasz czas na długo!

Jakich kosmetyków używać?

To pytanie zadaje sobie każda kobieta po 25 roku życia. To właśnie między 25 a 30 rokiem życia nasza skóra zaczyna tracić ważny dla jej jędrności składnik – kolagen, przez co rozpaczliwie przeszukujemy internet w poszukiwaniu informacji jaki krem przeciwzmarszczkowy wybrać. Aby zachować młody wygląd na dłużej, należy zadbać o to, by jego produkcja nie zwalniała. Z takim właśnie założeniem wyszła firma produkująca linię kosmetyków zawierających naturalny kolagen.

Innowacyjny kosmetyk pozwalający zatrzymać czas na zawsze!

Efektywna walka z czasem może być tylko wtedy, kiedy połączy się innowacyjne osiągnięcia biotechnologii z niezastąpionym działaniem naturalnego kolagenu. To właśnie dzięki skuteczności działania kosmetyki z serii Colway kolagen cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. 100% naturalny, czysty kolagen wspomagający naturalną produkcję tego składnika działa jak natura chciała. Kosmetyki naturalne są więc prawdziwym sprzymierzeńcem w tej trudnej walce o zachowanie młodej i jędrnej skóry na zawsze!

Jak to działa?

Krem do twarzy zawierający między innymi kolagen naturalny przenikając naskórek stymuluje fibroblasty do naturalnej produkcji kolagenu. Kosmetyki z serii Colway to połączenie naturalnych składników w oparciu o innowacyjne osiągi biotechnologii. Ich skuteczność przy regularnym stosowaniu jest więc stu procentowa!

Seria AntiAge niezbędna broń do walki z czasem

 Kosmetyki naturalne z serii Colway, zawierają między innymi czynnik wzrostu fibroblastów FGF-1, który został opracowany i opatentowany przez polskiego naukowca dra Błażej Dolniaka specjalnie dla firmy Colway. Czynnik ten ma za zadanie nie tylko utrzymać elastyczność skóry, ale także regenerować ją przez co działa przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo.

Rodzina kolagenów

Aby zachować młody wygląd i zatrzymać czas na zawsze, niezbędna jest odpowiednia wiedza oraz rzetelne stosowanie adekwatnych kosmetyków i oczywiście zdrowa dieta. W sieci kosmetyków Colway znajdziesz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania odnośnie starzenia się skóry. Szczegółowo opisane kosmetyki zawierające tylko naturalne składniki pozwolą Ci przybliżyć mikro budowę skóry i poznać jej naturalne potrzeby. Do wyboru masz między innymi kolagen naturalny, kolagen natywny czy kolagen DNA.

Czym się różni kolagen naturalny od natywnych?

Mimo, że oba produkty są efektywne i tak samo działają cuda, to jednak jest między nimi kluczowa różnica. Otóż kolagen naturalny musi być przechowywany w temperaturze do 28°C. Powyżej tej temperatury ulega nieodwracalnemu rozpadowi, dlatego też kolagen naturalny pakowany jest w specjalny termos styropianowy. To jedyna wada tego produktu, dlatego dla tych, którzy nie są skorzy do przestrzegania wymagań temperaturowych odpowiednim wyborem będą kolageny natywne. To kolagen platynowy, który poddawany jest innej obróbce fizycznej, w pełni naturalnej, pozwalającej mu wytrzymywać wyższe temperatury. W serii kolagenów natywnych znajdziesz między innymi kolagen Pure (czysty), Gold (zawierający złoto i srebro koloidalne oraz inne, niezwykle cenne składniki) i kolagen DNA. Ostatnia seria oparta została na innowacyjnych osiągach biotechnologii, dzięki czemu stawia produkt znacznie powyżej innych. Jest on najsilniejszym serum pozwalającym zatrzymać czas na zawsze!

Podsumowanie

Aby zachować piękną i jędrną skórę bez zmarszczek należy najpierw posiąść wiedzę, a następnie odpowiednie kosmetyki. Wszelkie informacje na temat naturalnych kosmetyków z serii Colway znajdziesz na firmowej stronie internetowej. Nie bój się odwiedzić również colway cennik ponieważ wbrew pozorom te innowacyjne kosmetyki nie należą do najdroższych. A przecież każda kobieta dobrze wie, że piękna i młoda skóra jest bezcenna!

11312984_779103762210346_1150976538536557620_oArtykuł przygotował właściciel firmy kolagenowe-kosmetyki.pl Sławomir Smagacz.

Firma, która oferuje wysokiej jakości kosmetyki na bazie kolagenu naturalnego.