Blefaroplastyka powiek – przywróć swojej twarzy młody i atrakcyjny wygląd

Blefaroplastyka powiek – przywróć swojej twarzy młody i atrakcyjny wygląd

Opadające powieki, wiotkość skóry w okolicy ust i policzków oraz zanikanie owalu twarzy to jedne z pierwszych oznak starzenia się skóry. Aby zredukować niedoskonałości, nie musisz korzystać z usług chirurga plastycznego – zabiegi medycyny estetycznej bez użycia skalpela zapewnią Ci identyczny efekt i pozwolą zaoszczędzić stresów oraz bólu związanych z operacją.

Naturalne procesy starzenia się skóry to jeden z czynników powodujących utratę jej jędrności. Niestety często sami narażamy się na powstawanie defektów kosmetycznych poprzez między innymi nadmierne opalanie, palenie tytoniu i stosowanie wyniszczających organizm diet, które radykalnie zmieniają nasz wygląd, powodując pojawienie się nadmiaru luźnej skóry w różnych obszarach ciała.

Blefaroplastyka powiek – sposób na poprawę wyglądu Twojej twarzy

Luźna skóra na powiekach może pojawić się w każdym wieku. Najczęściej problem opadających powiek dotyczy osób w średnim wieku, jednak nie oznacza to, że po trzydziestce ten problem nie występuje. Jeżeli Twoja twarz nie wygląda już tak młodo, jak dotychczas, a Ty czujesz, że nadeszła pora na zmiany, sprawdź, jak poradzić sobie z problemem i wybierz metodę korekty powiek, która nie wymaga ingerencji chirurgicznej.

Jedną z najskuteczniejszych metod korekty opadających powiek bez użycia skalpela jest poddanie się zabiegom z wykorzystaniem generatora plazmy Plexr, który powoduje przywrócenie pożądanej jędrności skóry i wpływa na uruchomienie naturalnych mechanizmów jej regeneracji. Plexr to doskonały wybór nie tylko w przypadku braku jędrności skóry – urządzenie doskonale radzi sobie także z problemami dermatologicznymi np. trądzikiem, redukuje blizny, brodawki oraz przebarwienia, a także usuwa rozstępy i stanowi szybki sposób na lifting twarzy.

Jak działa Plexr?

Blefaroplastyka powiek z wykorzystaniem generatora plazmy Plexr powoduje, że na skórze powstają mikronakłucia, przez które odparowuje warstwa naskórka. Pozwala to przyśpieszyć regenerację skóry i zapewnia jej natychmiastowe i widoczne zaraz po zakończeniu zabiegu obkurczenie. Po zabiegu powieki zyskują estetyczny wygląd, a twarz zachwyca młodym i promiennym wyglądem.

Zastawanie Plexr, jako sposobu na redukcję opadających powiek to doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych oraz laserowych. Plexr nie powoduje konieczności rezygnacji z codziennych obowiązków i długiej rekonwalescencji, pozwala uniknąć bolesnych iniekcji, a także wiążących się z operacjami błędów lekarskich, oraz powikłań.

Zadbaj o swój wygląd i samopoczucie – korzystając z nowoczesnych urządzeń medycyny estetycznej szybko i niemal bezboleśnie pozbędziesz się kompleksów oraz odzyskasz atrakcyjny wygląd i poczucie własnej wartości. Zabieg nieinwazyjnej blefaroplastyki powiek wykonasz w Instytucie Medycyny Estetycznej New Life, gdzie otrzymasz fachową pomoc oraz skorzystasz z doświadczenia najlepszych ekspertów. Sprawdź i przekonaj się, że młody wygląd nie musi być już jedynie marzeniem – dzięki Plexr Twoja twarz zyska młodzieńczy wygląd i znowu zaczniesz w pełni cieszyć się życiem!